CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)

CRM çözümlerinden, temel olarak satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetler faaliyetlerinde idari süreçleri düzenlemesi, müşteri ilişkilerini koruması ve müşteriye odaklanma karlılığını artırması beklenir.

Netax Bilişim, CRM uygulamalarından beklenen temel işlevlere ek olarak teknolojiyi kullanarak müşterilerin daha iyi tanınmasını sağlar, birden çok kanaldan müşteri verilerini toplayıp merkezileştirir, toplanan verileri çeşitli yöntemlerle işleyip anlamlandırır ve müşteri ilişkilerini optimize eder.

Netax ile:

  • Müşteri ilişkilerinde fark yaratın
  • Rekabette öne çıkın
  • Kişiselleştirilmiş çözümleri keşfedin
  • Hızlı, alternatifli ve tutarlı iletişim sağlayın
  • Müşteri merkezli süreçler geliştirin

Rekabetin arttığı her yerde, rakipler arasındaki tercih edilirliği küçük farklar ve detaylar belirlemeye başlar. Bu rekabetçi koşullarda rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı sağlayacak en belirleyici faktör müşteri ilişkileriniz ve bu ilişkilerin yönetimidir. İhtiyaçlarınıza uygun bir CRM desteği olmadan potansiyel müşterileri şirketinize kazandırarak büyüme fırsatlarını kaçırabilir, müşterilerinizin ihtiyaçlarına cevap veremeyerek mevcut müşterilerinizi de kaybedebilirsiniz.

Netax’ın sunduğu iş zekasıyla desteklenen özgün CRM çözümleri ile bulut, sosyal medya ve şirket içinde elde edilen verilerden yola çıkıp satış ve pazarlama üretkenliğinizi arttırırsınız. Satış sonrası müşteri memnuniyetini yöneterek müşterilerinizi marka elçiniz yapabilir, günümüz iş dünyasının rekabet ortamında önemi artan müşteri sadakatini sağlarsınız.

Netax CRM çözümleri ile potansiyel ve mevcut müşterilerle temas süreçlerinde verimliliği arttırır, müşteri ilişkileri deneyimlerinizi kişiselleştirmenin getirdiği yeni fırsatları yakalarsınız.

img

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin